In de maand juni is het mogelijk om een gratis kaartje te winnen voor Dance Valley. Dance Valley is één van de grootste openlucht house events in Nederland dat dit jaar voor de 16de keer gehouden wordt in Velsen Valley Spaarnwoude.
De organisator UDC stelt voor de actie 50 kaarten beschikbaar. Wie minimaal 15 euro besteed in een van de deelnemende Velsense winkels ontvangt een kraslot. Deze winkels zijn te herkennen aan de posters in de etalage. De actie loopt alleen in de maand juni, wees er dus snel! Dit jaar doet voor het eerst de Fast Flying Ferry van Connexxion mee met de actie.
Deze actie is onderdeel van de wens van de gemeente Velsen om de evenementen in Velsen beter te benutten voor zowel de promotie van de gemeente Velsen, als het vergroten van de economische spin off. De gemeente heeft hiertoe MKB Velsen, de winkeliersvereniging stadshart IJmuiden en Horeca Nederland in contact gebracht met de organisator van Dance Valley. Hieruit is onder andere deze actie voortgekomen.
Hieronder de deelnemers van de Dance Valley actie:
– ETOS DROGISTERIJ: IJmuiden
– DE DRANKENIER: IJmuiden
– RITSKES DA DROGIST: IJmuiden
– DE JUTTER: IJmuiden
– FLAMINGO CASINO: IJmuiden
– HEMA: IJmuiden
– FORECAST VRIJETIJDSKLEDING: IJmuiden
– GALL EN GALL IJmuiden
– JUST STORE: IJmuiden
– MARA HOME DECORATIONS: IJmuiden
– RESTYLED BY VAN WESTEROP: IJmuiden
– RIS JUWELIER: IJmuiden
– SHOP DE FORMULE ROOKWAREN: IJmuiden
– SWIER SCHOENREPARATIE EN SLEUTELSERVICE: IJmuiden
– TOERKOOP-ZONVAART REISBUREAU: IJmuiden
– WILMS-FLOET LEDERWAREN: IJmuiden
– CONNEXXION WATER, FAST FLYING FERRY (ferry Velsen Zuid en Amsterdam)
– CAFE MIDDELOO: Driehuis
– CAFETARIA EFFE WACHTEN:IJmuiden
– VILLA WESTEND: Velserbroek
– RESTAURANT MONA LISA: IJmuiden
– BAR DANCING RICO’S: IJmuiden
Dance Valley Festival 2010 vindt dit jaar plaats op zaterdag 7 augustus. Voor meer informatie: www.udc.nl & www.dancevalley.com.