Wat hebben de liefde voor rum, de gedichten van Plato, een potje tennis en racistische afbeeldingen op de hoes van een jazzplaat met elkaar gemeen? Op heb eerste gezicht helemaal niks natuurlijk, maar op 9 juli kun je in Trouw horen hoe Mr. G al deze invloeden heeft laten samenkomen in zijn langverwachte eerste soloplaat. Hij brengt ‘Still Here (Get On Down)’ uit in juli op een van zijn favoriete labels: Rekids.
Logisch dus, dat Mr. G meekomt met labelbaas Matt Edwards oftewel Radio Slave voor de derde Rekids labelavond in Trouw. Mr. G zal live gaan performen om ervoor te zorgen dat Matt af en toe ook even een kleine plaspauze kan inlassen. Mr. G mag dan Matt zeggen, maar wij kennen hem toch beter als Radio Slave aka The Machine en hij zal wederom een all nighter voor zijn rekening nemen. Als je Radio Slave een beetje kent weet je dat hij zijn hand daar niet voor omdraait. En als je Radio Slave niet zo goed kent, shame on you, want dees of geen zou je nog wel eens kunnen verrassen met zijn uitmuntende platenkeuze.
Met de release van het debuutalbum van Mr. G kan Rekids weer een productie van formaat bijschrijven aan de toch al niet onverdienstelijke lijst van succesvolle releases op het label. Rekids is van Radio Slave zelf en niet alleen hij maar onder andere ook Luke Solomon, Audiofly, Nina Kraviz en dus Mr. G releasen hun platen er. Het label toert de hele wereld over en doet verschillende clubs aan om het Rekids geluid internationaal goed te vertegenwoordigen.
In Nederland heeft Rekids een exclusieve residency in Trouw en dit jaar zal het label nog een aantal avonden met verscheidene artiesten langskomen in de club. Omdat ze bij Rekids gewoon heel aardig zijn en ze bovendien Trouw zo leuk vinden, mag Trouw twee Rekids prijzenpakketten weggeven. De laatste drie cd’s, een Rekids sweatband, de laatste drie 12inches op vinyl en natuurlijk twee gastenlijstplekken voor 9 juli zijn van jou als je het antwoord weet op de volgende vraag:
Radio Slave runt het label Rekids niet alleen. Samen met wie doet hij dit?
Stuur je antwoord –naam en achternaam- in voor 6 juli naar sonja@trouwamsterdam.nl onder vermelding van Rekids winactie.
REKIDS
VR09JUL2010
Live: Mr G (Rekids, London)
DJ: Radio Slave aka The Machine (Rekids, Berlin) – all night long
Entrée €15 // Trouwe Honden €12
www.rekids.com
www.trouwamsterdam.nl