Op 24 juli is het tijd voor een tweede Colors in Trouw. Na de eerste succesvolle editie in De Verdieping met Roska en Untold als headliners, komt Colors nu met een nog dikker programma. Niemand minder dan London’s ‘Hyph Mngo’ wonder boy Joy Orbison, die vanwege zijn angst voor vliegen speciaal met de trein door Europa zal touren, komt naar Trouw. Maar hij komt gelukkig niet alleen want ook Glasgow’s all rounder Jackmaster geeft acte de presence tijdens Colors.
Jackmaster behoort ongetwijfeld tot een van de technisch beste dj’s uit het Verenigd Koninkrijk en wist kort geleden nog Sonar Festival compleet op z’n kop te zetten. Nog mooier is dat beide mannen tegelijkertijd hun Nederlandse debuut in Trouw zullen maken en aldaar het Funktion-one geluidsysteem eens flink op de proef zullen stellen.
Ook van eigen bodem heeft Colors iets moois paraat staan. De jonge producer Presk is afkomstig uit Utrecht en staat bekend om zijn dansbare live sets die meestal vol zitten met eigen producties. Eerder al kon je hem bewonderen op onder andere het festival Off Centre en Radical maar nu zal hij de Colors avond op gepaste wijze inleiden.
Colors resident en host van de avond Cinnaman heeft inmiddels geen echte introductie meer nodig. Hij is een van de meest diverse dj’s en producers die je in Nederland zult vinden. Cinnaman heeft ondertussen alle grote Nederlandse podia aangedaan en behalve dat ook de halve wereld over getoerd. Cinnamans reputatie reikt van San Francisco en Toronto, tot Belgrado, Wenen en weer terug.
Trouw staat bekend om haar progressieve programmering en omarmt nieuwe ontwikkelingen binnen de elektronische dansmuziek in de breedste zin van het woord. Colors is een vaste avond bij Trouw die vier keer per jaar terugkeert waarin de ruimte wordt gegeven aan dubstep en UK garage.
COLORS
ZA24JUL2010
DJ’s: Joy Orbison (Hotflush, London), Jackmaster (Numbers, Glasgow), Presk (Off Centre, Utrecht), Cinnaman (Colors, Viral, Amsterdam)
Entrée €15 // Trouwe Honden €12
www.trouwamsterdam.nl