Het is aardig vertoeven aan de Wibautstraat op vrijdagnacht 10 december als de twee respectabele labels Delsin en Ellen Alliens Berlijnse BPitch Control hun onderkomen zoeken in Trouw. In De Verdieping wordt Delsin goed gerepresenteerd met drie waardige afgevaardigden: Conforce gaat live terwijl Newworldaquarium en Delta Funktionen de dj-sets die nacht verzorgen. Ellen Allien vertegenwoordigt haar eigen label natuurlijk zelf het beste, maar gaat op eigen verzoek een nacht lang samen met Nederlandse techno koningin Shinedoe achter de decks.
Allien is één van de weinige vrouwelijke labelbazen die de scene kent, maar draait en produceert menig full-time artiest eruit. ‘Dust’ is net uitgekomen op haar eigen BPitch Control en is alweer de vijfde plaat van Allien. Ellen Allien is behalve uistekend dj, producer en labelbaas ook verantwoordelijk voor haar eigen kledinglijn, met stukken die er modieuzer uitzien dan je standaard gepimpte shirtje. Eens in de zoveel tijd staat Shinedoe in Trouw en samen staan de vrouwen in de dans scene sterkt lijkt wel. De vorige keer dat Shinedoe in Trouw stond was naast Sandrien en ook deze keer dus weer naast een vrouw die geen spaan heel laat van de draaiende mannen om haar heen.
Nadat je je vergaapt hebt aan het vrouwelijke schoon en bijbehorende draaikunsten, dwaal dan rustig af naar beneden waar de Delsin estafette plaatsvindt. In de Verdieping staan drie krijgers van het Amsterdamse label Delsin: Delta Funktionen, Newworldaquarium en Conforce (live) als waardige tegenhangers van al wat boven hen afspeelt. Het Amsterdamse label wordt internationaal bejubeld omdat het artiesten huisvest die vernieuwende techno, house en dubstep uitbrengen zonder concessies te maken. Deze drie mannen doen dat in de dj booth ook niet, kwaliteit voor de dansvloer is wat je te wachten staat.
Labels hebben meestal muziek te over en ook dit keer mag Trouw hier wat van uitdelen. Ellen Allien heeft vijf maal haar vijfde album ‘Dust’ beschikbaar gesteld en Delsin vijf stuks van het tweede compilatie album. Wil jij kans maken op dit fijne ‘BPitch & Delsin’ pakket en ook misschien wel op de gastenlijst komen te staan voor de labelavond 10 december? Dan geef je antwoord op de volgende vraag:
Noem de andere vier albums van Ellen Allien en geef aan welke je favoriet is.
Stuur het je antwoord onder vermelding van ‘Ellen Allien’ naar win@trouwamsterdam.nl vóór woensdag 8 december. De winnaars worden bekend gemaakt via e-mail en over de uitslag kan niet gecorrespondeerd worden.
BPITCH CONTROL & PLANET DELSIN
Wanneer: Vrijdag 10 december 2010
Locatie: TrouwAmsterdam
Tijd: 22.30 – 05:00 uur
Line-up:
Trouw DJ’s: Ellen Allien (BPitch Control, Berlin) & Shinedoe (Intacto,
Amsterdam) – all night long
De Verdieping Live: Conforce (Delsin, Terschelling)
DJ’s: Newworldaquarium (Delsin, Amsterdam) Delta Funktionen
(Delsin, Leeuwarden)
Entrée: Aan de deur €17 // Voorverkoop €15 // Trouwe Honden €14
Voorverkoop ook gestart via Rush Hour
www.trouwamsterdam.nl
