THIS IS gaat je het komende jaar verrassen met verfrissende evenementen waar kwaliteit en het plezier van de bezoeker hoog in ‘t vaandel staan. Naast dikke line-ups, vette visuals en entertainment staan ook interessante locaties hoog op het verlanglijstje. Het doet ons dan ook deugd om THIS IS the BOATSHOW aan te kondigen. In samenwerking met Inter Lab Music zal THIS IS de komende maanden feesten gaan geven op de Pure Liner in Amsterdam in de omgeving van het Muziekgebouw aan ‘t IJ.
De eerste in deze serie staat gepland voor zondag 22 mei a.s. De organisatie pakt uit met een dikke line-up welke menigeen zal bekoren. Maar het wordt niet zomaar een avondje ‘clubben’. THIS IS the BOATSHOW is meer dan dat. Het uitstapje begint namelijk al om 17:00 uur. Zodra een ieder aan boord is zal de Pure Liner uitvaren en wordt er een luxe 4-gangen diner geserveerd. Het menu wordt samengesteld door niemand minder dan Tobias Overgoor van Famous Flavors. Na het afronden van de beroemde Franse koksopleiding ‘Le Cordon Bleu’ werkte Tobias o.a. als chef bij het met 3 Michelin sterren bekroonde Parijse restaurant Ledoyen.
Tijdens het diner zal de Pure Liner door het Amsterdamse havengebied varen en zullen de heren dj’s de liefhebbers voorzien van relaxte lounge, disco & club grooves. Na het diner zal de Pure Liner weer aanmeren, waarna de overige feestgangers aan boord kunnen voor een onvervalst THIS IS avondje.
Voor deze editie hebben we niemand minder dan Kolombo (BE) en de heren van Downtown Party Network (LIT) weten te strikken. Uiteraard mag op een kwalitatief hoogstaande avond THIS IS oprichter Sander Kleinenberg niet ontbreken. Hij zal de avond dan ook afsluiten met een knallende set.
www.facebook.com/thisislmr
www.twitter.com/thisislmr
www.pure-liner.com
www.5k.tv
