Op zaterdag 31 maart is het weer ROCKIT-time in de Westerunie. De lente is er weer, de terrassen stromen vol en het leven wordt door een roze bril aanschouwd. Als voorproefje op Free Your Mind Festival is Mono uitgenodigd om met een verfrissende line-up de boel op stelten te zetten.
Het is alweer bijna vier jaar geleden dat Mono haar thuisstad Amsterdam aandeed. En dat terwijl Mono populairder is dan ooit. Elk jaar host de organisatie een stage onder de brug van Free Your Mind Festival, waar ze steevast een festival in een festival neerzetten; voor velen de place to be op het festival. De uitdaging is om die sfeer op zaterdag 31 maart met een verfrissende line-up ook naar de Westerunie te brengen.
Dat Mono een neus heeft voor aanstormend talent, hebben ze intussen wel op het festival bewezen. Voor hun grote doorbraak stonden daar onder andere artiesten als Guido Schneider, Karotte, Mathias Tanzman en niet te vergeten Raresh. Op 31 maart zijn de Roemeense NFTO en Shlomi Aber uit Tel Aviv, Israel, uitgenodigd om samen met Aron Friedman en Lauhaus in de Westerunie te rocken.
Prijsverlaging
De ticketprijs van Rockit invites Mono is verlaagd. De toegangsprijs was gebaseerd op de boeking van Nic Fanciulli maar aangezien deze gecanceld is en vervangen door Shlomi Aber is een prijsverlaging een logisch gevolg. Deze wijziging is wel doorgevoerd maar nog niet gecommuniceerd. Helaas ook niet op de flyer, daarop staat nog de oude prijs vermeld.
Kaarten kosten €10,- (i.p.v. 17,50). Mensen die een kaartje hebben gekocht voor de oude prijs krijgen het verschil teruggestort op hun rekening. Heb je je kaart bij de Primera gekocht dan krijg je het verschil terug bij de entree aanstaande zaterdag. Kaarten voor deze avond zijn verkrijgbaar op de website en bij alle Primera winkels in het land.
ROCKIT invites Mono
Zaterdag 31 maart 2012
Westerunie, Klönneplein – Amsterdam
Open: 23:00 – 05:00 uur
Line-up: Shlomi Aber (IL), NTFO (RO), Lauhaus, Aron Friedman
