Stichting Weert Leeft organiseert op 12 juni 2010 van 12:00 – 00:00 uur voor de 4e keer op rij haar jaarlijkse dance event. Na 3 succesvolle jaren is er gekozen voor een nieuwe naam en professionelere opzet.
Het evenement dat haar oorsprong in Weert heeft is afgelopen jaar genoodzaakt uit te wijken naar het grensgebied tussen Weert en Nederweert.
“We hebben er dit jaar voor gekozen om een professionaliseringsslag te maken en zijn samenwerkingsverbanden aangegaan met professionals uit de branche met jarenlange ervaring. Het doel dit jaar; definitief door te breken als volwaardig dance event in Zuid-Nederland. De locatie op het industriegebied ‘Pannenweg’ in Nederweert zal dit jaar worden omgetoverd tot een grote openluchtclub met een ‘perfect sky’ als overkapping. Naast een vernieuwde indeling van het terrein zal er veel aandacht zijn voor de beleving van de bezoeker door de beste muziek, licht, geluid en decoratie” aldus de organisatie.
Daarnaast is er een ijzersterke line up met de absolute top van Nederlandse DJ’s. Onder andere Sunnery James & Ryan Marciano, Funkerman, Ricky Rivaro, Baggi Begovic B2B Rene Amez, La Fuente, Puresang, Bram van Helden en de winnaar van een landelijk uitgeschreven DJ contest.
De nieuwe opzet van het evenemententerrein en de infrastructuur is de omgeving perfect voor initiatieven zoals Spring Beats. Het ligt pal naast de A2, is daardoor goed toegankelijk en er zijn voldoende parkeermogelijkheden.
De voorverkoop is inmiddels gestart waarbij 500 ‘early bird’ tickets die tegen een gereduceerd tarief van € 17,50 te koop zijn via de website en bij alle Belcompany filialen. Daarna kost een normaal ticket € 22,50. Deurkaarten (indien niet uitverkocht) kosten € 27,50. Ook zullen er VIP pakketten worden aangeboden. Waar dit VIP pakket uit bestaat zal binnenkort bekend worden gemaakt op de website.
Voor meer informatie en tickets: www.springbeats.nl.
